Op zondag 20 april, eerste Paasdag, presenteren Tim Knol & Blue Grass Boogiemen samen met fotograaf André Dieterman hun prachtige nieuwe fotoboek in de Nieuwe KHL in Amsterdam. De lancering wordt omlijst met een volledig optreden van de band. Daarnaast is er een kleine pop-up expositie te zien met een selectie van foto’s uit het boek.
Eerlijk en ongepolijst
Fotograaf André Dieterman volgde Tim Knol en de Blue Grass Boogiemen tijdens hun theatertour in 2022, net na de coronaperiode. Met zijn analoge Hasselblad en Leica-camera legde hij alles vast: van de magie op het podium en de stralende gezichten in het publiek tot de stille, soms rauwe momenten achter de schermen. Geen glitter en glamour, maar een oprechte, intieme blik op het tourleven in Nederland.
André schoot tientallen fotorolletjes vol en bundelde deze unieke zwart-witbeelden in een prachtig fotoboek: Tim Knol & Blue Grass Boogiemen by André Dieterman. Dit visuele verslag van een bijzondere tour laat emotie en vakmanschap samenkomen.

Nieuw album en fotoboek
Tim Knol en de met prijzen overladen Blue Grass Boogiemen zijn terug in het theater met Ride Again! Hun vorige, succesvolle programma Lost & Found III smaakte naar meer. De vijf vrienden dagen elkaar uit met hun virtuoze snarenspel; het plezier spat van het podium. Speciaal voor deze theatertour verscheen het gezamenlijke, gelijknamige album Ride Again, de opvolger van hun bejubelde plaat Happy Hour.
De muzikanten duiken diep in de rijke historie van bluegrass en countrymuziek. Ze hebben een feilloos gevoel voor de rafelranden van vertolkers als Townes Van Zandt, The Stanley Brothers en Flatt & Scruggs. In Ride Again spelen ze nummers van hun nieuwe album en brengen ze muziek van hun helden, doorspekt met anekdotes over hen.

Voor meer informatie en kaartjes over het optreden en de boekpresentatie klik hier.
Heb jij de nieuwste editie van Focus al gelezen? Klik hier om Focus #1 2025 aan te schaffen!







